Agrobex

Dzielnica
Jeżyce
Adres
60-845 Poznań, ul. Kochanowskiego 7
Tel.
61 846-40-60
Fax
61 846-40-69
Otwarte
Pon.- Pt. 7:00-18:00 Sob. 10.00-16.00
Krótki opis i lokalizacja

Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Usługowe i Handlowe "AGROBEX" zostało utworzone w listopadzie 1988 r. w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. W 1990 roku firma rozpoczęła działalność również na rynku wielkopolskim.

Na ogólny wizerunek firmy składa się również działalność w trzech branżach: budowlanej, informatycznej oraz związanej z obsługą celną. Główną gałęzią działalności przedsiębiorstwa jest branża deweloperska i jako deweloper Agrobex oferuje mieszkania na sprzedaż. Wykonuje także wszelkie roboty i usługi budowlane.

W 1997 roku firma AGROBEX rozpoczęła działalność jako developer. Specjalizuje się w realizacji i rozbudowie projektów mieszkaniowych i komercyjnych. Cechą wyróżniającą poczynania firmy jest kompleksowe zagospodarowywanie przestrzeni miejskiej i harmonijna integracja projektów z ich urbanistycznym otoczeniem. Wysoki standard wykończenia daje gwarancję powodzenia ukończonych inwestycji.

Firma posiada niezwykle ciekawą i urozmaiconą ofertę, która pozwala zaspokoić potrzeby szerokiego kręgu klientów. Każdy z nich może liczyć, nie tylko na bezpieczne, przestronne i komfortowe wnętrze, ale także na fachową obsługę. Kadra kierownicza firmy posiada wieloletnie doświadczenia zdobyte na budowach w Polsce i na kontraktach za granicą. Charakteryzuje się wysoką fachowością oraz wiedzą techniczną.

W ramach swojej branży firma rozwija się równomiernie i cieszy się opinią jednego z najbardziej dynamicznych i rozwijających się przedsiębiorstw w Poznaniu. Podstawą sukcesu firmy Agrobex jest zaangażowana praca całego zespołu profesjonalistów, którzy dążą do zapewnienia klientom usług o najwyższej jakości.

  • Tel.61 846-40-60
  • Tel.61 846-40-67

    Kontakt:
Reklama w tygodniku Kup DOM

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.