SGI-Tumski Park

Adres
61-002 Poznań, ul. Zawady
Telefon kom.
603-052-392; 661-911-760
Otwarte
pon. - pt.: 9.00 - 17.00 sob.: 9.00 - 13.00
Internet
Krótki opis i lokalizacja

Tumski Park to kameralne i urokliwe osiedle położone w dzielnicy Nowe Miasto, w pobliżu Ostrowa Tumskiego, któremu inwestycja zawdzięcza swoją nazwę. Na powierzchni blisko 18 000 metrów kwadratowych ulokowaliśmy dwa pięciopiętrowe budynki, na które składa się 216 nowoczesnych mieszkań i apartamentów, zaprojektowanych z uwzględnieniem zmieniających się trendów na rynku nieruchomości.

Starannie dobrana lokalizacja i wysoki standard to cechy charakteryzujące tę inwestycję. Dbając o estetykę wykończenia deweloper nie zapomniał o funkcjonalności, tworząc przestrzeń odpowiadającą potrzebom najbardziej wymagających klientów.

Tumski Park to właściwe miejsce dla tych, którzy cenią sobie bliskość przyrody, a jednocześnie chcą mieć w zasięgu ręki centrum miasta. Aktywny wypoczynek przez cały rok umożliwia otoczenie znajdującego się w bliskim sąsiedztwie Jeziora Maltańskiego, a zielone brzegi Warty zachęcają do spacerów i relaksu.

Autorem koncepcji projektu jest Autorska Pracownia Architektoniczna Hanny i Marka Bieńkowskich z Poznania.

Kontakt:
Reklama w tygodniku Kup DOM

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.