Bud-Rental Wojciech Budzyński

Adres
62-021 Paczkowo, ul. Poznańska 5
Tel.
603 306 536
Telefon kom.
505 030 507
Krótki opis i lokalizacja

Inwestycja obejmuje 25 działek o powierzchni 1066 m kw. do 3257 m kw. Oferjujemy Państwu 16 indywidualnych domów jednorodzinnych (w tym 2 bliźniaki) w w stanie surowym zamkniętym, wybudowanych z wysokiej jakości materiałów budowlanych.

Nasza inwestycja zlokalizowana jest w miejscowości BUGAJ (10 minut od centrum Poznania), na terenie Parku Krajobrazowego Puszcza Zielonka, bezpośrednio przy lesie, w sąsiedztwie Jeziora Kowalskie. Lokalizacja domów pozwala na codzienne obcowanie z przyrodą i korzystanie z uroków wypoczynku i rekreacji na łonie natury.

Dogodny dojazd do Poznania zapewnia droga krajowa nr 5 Poznań - Gniezno, a także dojazd PKP z pobliskiej stacji kolejowej w Biskupicach. W promieniu 5 km znajduje się szkoła, przedszole i liczne sklepy. W niedalekim sąsiedztwie znajdują się atrakcyjne zabytki Wielkopolski i przepiękne szlaki turystyczne, jak znany Wielkopolanom "Szlak Piastowski".

Kontakt:
Reklama w tygodniku Kup DOM

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.