DACH BUD

Adres
60-689 Poznań, ul. Obornicka 324/326
Tel.
61 656-58-18, 61 639-59-76
Fax
61 842-55-62
Krótki opis i lokalizacja

Firma DACH BUD powstała w 1998r. Od momentu zaistnienia na rynku wychodzi naprzeciw klientowi starając się zapewnić mu kompleksową obsługę, poczynając od doradztwa technicznego, przez pomoc w wyborze najwłaściwszego pokrycia dachowego, sporządzeniu kosztorysu (wycena) dachu, a kończąc na terminowym dostarczeniu materiału na miejsce budowy.

Powodem dla którego wielu ludzi jest zadowolonych z usług firmy DACH BUD jest nie tylko fakt, iż każdego klienta firma traktuje indywidualnie, ale to, że w ofercie znajduje się tak bogaty asortyment pokryć dachowych, okien połaciowych, rynien, wełny mineralnej, akcesoriów dekarskich i itp.

Firma DACH-BUD buduje zadowolenie i lojalność klienta poprzez jakość swoich usług, wartość oferowanych produktów, a także rzetelną obsługę. Celem firmy jest nie tylko najlepszy, lecz wręcz wyjątkowy poziom obsługi klienta.

Kontakt:
Reklama w tygodniku Kup DOM

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.