INTRAX s.c.

Adres
62-081 Przeźmierowo, Wysogotowo, ul Szparagowa 3
Tel.
61 622-72-89, 61 622-72-90, 61 816-20-45
Telefon kom.
502-277-557, 508-071-288
Fax
61 896-49-33
Krótki opis i lokalizacja

Firma INTRAX s.c. jest producentem wysokiej jakości systemów rolet zewnętrznych oraz bram garażowych. Od 10 lat działa na rynku budowlanym, prężnie się rozwijając i wdrażając najnowsze technologie i rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów.

Oferuje bogaty wybór rolet zewnętrznych. Proponuje systemy natynkowe, jak również innowacyjne rolety naokienne z możliwością zabudowy. Wszystkie rodzaje rolet dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, dzięki czemu jesteście Państwo w stanie stworzyć idealną aranżację elewacji Waszego domu.

W ofercie firmy są także moskitiery - zarówno te zintegrowane z roletami, jak i modele ramkowe. Bramy garażowe rolowane i segmentowe, oraz markizy. Te ostatnie to znakomite rozwiązanie umożliwiające odpowiednią osłonę tarasu przed intensywnym letnim słońcem. Markizy zapewnią Państwu miły cień, jak i estetyczny wygląd domu.

Firma Intrax proponuje Państwu specjalistyczne doradztwo w zakresie doboru rolet oraz fachową pomoc serwisową. Nadrzędnym założeniem firmy jest indywidualne i rzetelne podejście do każdego klienta oraz solidne wykonanie produktów.

Kontakt:
Reklamy w tygodniku Kup DOM

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.