Belveder Biuro Sprzedaży

62-090 Kiekrz-Rokietnica, ul. Czysta 24A
tel. 509 194 154, 602 793 007

Złotniki

Adres:
os. Nektarowe
Miasto:
Złotniki
Technologia wykonania:
ceramika steico
Ilość:
24
Metraż:
od 115m² do 126m²
Cena:
4160

Opis Inwestycji

Osiedle Nektarowe to kompleks, na który składają się nowoczesne domy szeregowe jednorodzinne, położone bardzo korzystnie, w strefie czystej ekologicznie północno-zachodniej części Poznania, z dogodnym dojazdem do centrum handlowego miasta oraz terenów rekreacyjno-wypoczynkowych nad pobliskimi jeziorami Strzeszyńskim, Rusałką i Kierskim.

Usytuowanie osiedla jest gwarancją ciszy i spokoju dla jego przyszłych mieszkańców oraz umożliwia łatwy i szybki dojazd do Poznania.

Osiedle Nektarowe jest projektem, który znacząco różni się od typowej zabudowy szeregowej. Zastosowana najnowsza technologia, spowodowała że domy te charakteryzować się będą bardzo dobrą izolacyjnością cieplną i akustyczną. Ekologiczne materiały użyte do jego budowy oraz eksploatacja zapewniająca wyjątkowo niskie zużycie energii stawia je w kategorii najnowocześniejszych realizacji w naszym regionie. W każdym z budynków zostanie zamontowany system rekuperacji (wentylacja mechaniczna nawiewno-wywiewna z odzyskiem ciepła) pozwalający znacząco wspomóc obniżenie kosztów użytkowania, jednocześnie utrzymując korzystny mikroklimat w pomieszczeniach.

Domy szeregowe budowane są metodą tradycyjną udoskonaloną,, ze zwróceniem szczególnej uwagi na zapewnienie otrzymania założonych dla budownictwa niskoenergetycznego, parametrów technicznych dotyczących szczelności oraz izolacyjności termicznej wszystkich przegród zewnętrznych. Skuteczna izolacja termiczna, począwszy od ław fundamentowych ocieplonych polistyrenem ekstrudowanym XPS, poprzez ściany nośne z bloczków ceramicznych z zastosowaniem styropianu najnowszej generacji zapewnia uzyskanie współczynnika przenikania ciepła U≤0,2 W/m²*K, dedykowanego dla budownictwa niskoenergetycznego. Szczególną uwagę poświęcono ociepleniu poddasza poprzez zastosowanie naturalnego, ekologicznego materiału izolacyjnego jakim jest wełna drzewna Steico Flex, cechująca się bardzo dobrą izolacyjnością termiczną oraz ochronę akustyczną. Materiały izolacyjne z włókna drzewnego powstają z naturalnego drewna. Podczas produkcji nie są stosowane żadne szkodliwe dodatki. Dzięki materiałom STEICO będą czuli się Państwo komfortowo we własnym domu: ochrona przed zimnem, upałem i hałasem, przyjemny, z zapachem naturalnego drewna, mikroklimat w pomieszczeniach, sprzyjający szczególnie alergikom. Stolarka okienna również spełniające wysokie wymagania dla tego typu budownictwa: PVC z pakietami 3-szybowymi, ciepłą ramką oraz roletami energooszczędnymi INTEGRO. Stolarka drzwiowa zewnętrzna oraz segmentowa brama garażowa produkcji firmy Hőrmann, z naciskiem na skuteczne ograniczenie strat ciepła.

 Galeria

 Inwestycja na mapie

 Uwagi

Jedyne w Wielkopolsce osiedle zamknięte budowane w technologii niskoenergetycznej pod nadzorem firmy Steico. 3 sypialnie, 2 łazienki, 1 toaleta, salon z aneksem kuchennym.

 

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Strona WWW
Zródło: Belveder Biuro Sprzedaży i materiały własne  Dodano: 2013-06-03   
Powered by Sigsiu.NET

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.