C.I.P. Carpet International Poland Sp. z o.o.

Dzielnica
Jeżyce
Adres
60-867 Poznań, ul. Norwida 18a
Tel.
61 84 84 629
Krótki opis i lokalizacja

W C.I.P. Carpet International Poland Sp. z o.o. nasza specjalność to wykładziny. Poznań jest naszą siedzibą, ale jesteśmy do dyspozycji klientów w całej Polsce, dostarczając nowoczesne materiały najwyższej jakości.

Posiadamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży – cieszymy się zaufaniem i uznaniem naszych klientów, inwestorów i wykonawców. Chociaż przez lata skupialiśmy się w szczególności na dostarczaniu wykładzin do powierzchni biurowych, obecnie nasza oferta wzbogaciła się również o najwyższej klasy produkty o znacznie szerszym zastosowaniu. W naszym asortymencie dostępne są wykładziny biurowe, hotelowe, domowe i innych typów takich marek jak Tarkett-Desso, Forbo, Milliken, Gerflor, Edel Group, Hamat, Condor Group.

Dostarczamy wykładziny w rolkach oraz wykładziny w płytkach. Poznań nie ma drugiej takiej hurtowni, gdzie do wyboru jest tak wiele różnorodnych modeli. Za sprawą naszego rozeznania w branży jesteśmy w stanie zawsze doradzić Państwu takie wykładziny, które będą idealnie sprawdzały się w danej przestrzeni i jednocześnie będą mogły spełnić Państwa oczekiwania pod względem jakości, funkcjonalności i cen. Naszym klientom oferujemy również profesjonalny montaż wykładzin w Poznaniu oraz w innych miejscowościach w Polsce.

Wykwalifikowani i doświadczeni montażyści zadbają o to, aby wykładziny w Państwa biurze, hotelu lub domu prezentowały się estetycznie i mogły posłużyć na długie lata.

C.I.P. Carpet International Poland Sp. z o.o. – hurtownia wykładzin – Poznań – zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

Kontakt:

Artykuł na stronie KupDOM.
Reklama w tygodniku Kup DOM

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.