Skip Group

Adres
61-017 Poznań, ul. Syrenia 8A
Tel.
61 821 81 62
Telefon kom.
509 522 220, 698 606 446
Krótki opis i lokalizacja

Firma SKIP RECYKLING działa na terenie Poznania i okolic. Zajmujemy się wywozem gruzu, odpadów pobudowlanych oraz śmieci komunalnych. Posiadamy szeroką gamę kontenerów otwartych do wywozu odpadów poremontowych takich jak gruz, beton, tynk, cegły, suporeks (siporex, suporex, siporeks), styropian, watę szklaną, płyty nida gips, kartony, plastiki, folie, drewno itp.

Dzięki zastosowaniu profesjonalnej instalacji do odzysku odpadów oferujemy również sprzedaż kruszywa drogowego-gruzu. Sprzedajemy kruszywa drogowe w 3 frakcjach co gwarantuje jego szerokie zastosowanie i najlepszą jakość do utwardzania terenu lub wykonania podbudowy. Jako nieliczni posiadamy w swojej ofercie wywóz gruzu oraz odpadów pobudowlanych wywrotką z załadunkiem łyżką HDS, dzięki czemu odpady zalegające "pod chmurką" jesteśmy w stanie szybko i bez zbędnych problemów załadować, wywieść i zutylizować.

Proponujemy następujące kontenery do gruzu: 1.7m³, 2.7m³, 3.7m³, 6m³, 8m³, 14m³, 18m³, 40m³.

Kontakt:
Reklama w tygodniku Kup DOM

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.