Floor Clean Service

Adres
60-090 Rokiernica-Kiekrz, ul. Kierska 45
Telefon kom.
607 918 878, 608 589 940
Krótki opis i lokalizacja

Sprzątanie biur i firm nasza specjalność. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom staraliśmy się stworzyć bogatą ofertę, która obejmuje swoim zakresem usługi porządkowe takie jak kompleksowe sprzątanie domu czy sprzątanie mieszkania, jak również prace związane z utrzymaniem czystości na terenie biura i powierzchni handlowych oraz dużych firm czy innych obiektów.

Usługi porządkowe świadczymy zarówno w małych biurach, mieszkaniach jak również w domach oraz biurowcach. Poza tym nasza firma oferuje szeroki zakres usług. Naszym celem i ambicją jest zostać liderem na rynku usług porządkowych i w związku z tym:

  • podejmujemy się nawet najbardziej nietypowego sprzątania
  • korzystamy z wysokiej jakości środków chemicznych
  • stale poszerzamy swoją ofertę

Każdy sprzątany obiekt na stałe ma przydzielonego opiekuna. Opiekun jest odpowiedzialny za bezpośredni kontakt z klientem, personelem na obiekcie i za wszystkie wykonywane tam usługi. Rozwiązuje ewentualne problemy czy odpowiada na prośby klienta.

Kontakt:
Reklama w tygodniku Kup DOM

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.