Magdalena Lisiak

Adres
Tel.
605 294 233
Krótki opis i lokalizacja

Projektowaniem ogrodów zajmuje się od 1986 r., współpracując z biurami architektonicznymi w Poznaniu. W tym czasie zaprojektowała ponad 200 ogrodów, terenów zielonych i parków. Zajmuje się projektowaniem już w drugim pokoleniu, kontynuując bogate tradycje rodzinne w tym zawodzie.

Poleca swoje usługi w zakresie: projektowania, wykonywania ogrodów przydomowych, rezydencjonalnych, zieleni osiedlowej, zieleni przy obiektach biurowych, ogrodów na dachach, parków, zieleńców, placów zabaw, terenów przy szkołach i przedszkolach, ogródków kawiarnianych,
roślinności we wnętrzach i ogrodów zimowych.

Ponadto zajmuje się modernizacją już istniejących ogrodów i adaptacją historycznych obiektów parkowych jak również wykonuje inwentaryzację zieleni i projekty gospodarki drzewostanem.

Projektuje indywidualne ogrody wynikające z charakteru architektury budynków, otoczenia oraz potrzeb i upodobań inwestorów oraz współpracuje przy ich realizacji z profesjonalnymi firmami wykonawczymi.

Inspiracją jest pasja i miłość do tworzenia niepowtarzalnych ogrodów oraz możliwość realizowania się w tej dziedzinie.

Kontakt:
Reklama w tygodniku Kup DOM

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.