Jot Studio

Adres
60-480 Baranowo, ul. Wypoczynkowa 19
Telefon kom.
691 058 659
Krótki opis i lokalizacja

Naszą pasją jest kształtowanie przestrzeni. Projekty powstające w naszej Pracowni muszą być nie tylko oryginalne, ale przede wszystkim odpowiadające potrzebom, gustom i stylowi życia naszych Klientów. Początkowo clou naszej działalności stanowiła aranżacja wnętrz obiektów mieszkalnych i użyteczności publicznej oraz projektowanie ogrodów.

Z czasem okazało się, że nasi Klienci życzą sobie, aby służyć im pomocą w wypełnianiu ich życiowej przestrzeni także przedmiotami nietuzinkowymi. Stąd to, co początkowo było tylko naszym hobby, czyli nadawanie nowego życia starym meblom i innym przedmiotom użytkowym, zostało równoprawną częścią naszej pracy.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z szczegółowym opisem naszej oferty w poszczególnych działach oraz do krótkiej wycieczki ukazującej wybrane realizacje w galeriach wnętrza, ogrody, antyki.

Kontakt:
Reklama w tygodniku Kup DOM

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.