Variant

Adres
62-002 Suchy Las, ul. Diamentowa 1
Tel.
61 840-02-00
Otwarte
pn-pt: 8-18 sob: 9-13
Krótki opis i lokalizacja

Firma Variant istnieje od 1996 roku. Od samego początku zajmuje się produkcją okien i drzwi z PVC, a także ich montażem.

Zarówno zakład produkcyjny, jak i salon sprzedaży zlokalizowane są w Suchym Lesie przy ul. Diamentowej 1 w sąsiedztwie wielu firm związanych z branżą budowlaną.

Nowoczesny park maszynowy (URBAN) oraz doświadczenie załogi pozwalają na osiągnięcie produkcji na poziomie nawet 300 okien dziennie. Nie jest to jednak typowa produkcja masowa - dzięki wielu stanowiskom roboczym proces technologiczny umożliwia wykonanie rozmaitych konstrukcji w dowolnym kształcie i kolorze. Dlatego oprócz odbiorców hurtowych, jak firmy dealerskie, hurtownie budowlane czy developerzy, spora część produkcji zaopatruje rynek klientów indywidualnych.

Oferta detaliczna obejmuje nie tylko stolarkę, ale również wszelkie produkty pokrewne, jak rolety, parapety, żaluzje. Na terenie Poznania i okolic Variant codziennie montuje dziesiątki okien u ludzi, którzy zadowoleni polecają je swoim znajomym, stąd firma zyskuje renomę przyjaznej i rzetelnej firmy.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii oraz sprawdzonych, pełnowartościowych materiałów firma może zaoferować produkt najwyższej jakości.

Kontakt:
Reklama w tygodniku Kup DOM

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.