Sol-Dom

Adres
Poznań ul. Grunwaldzka 73,
Tel.
61 861-88-79
Telefon kom.
668-394-996
Fax
61 861-88-79
Otwarte
Pon - Pt 9:00 - 17:00
Krótki opis i lokalizacja

Firma SOL-DOM rozpoczęła działalność z końcem 1995 roku. Ze swoją ofertą trafiła na rosnące w niespotykanym wcześniej tempie zapotrzebowanie rynku na stolarkę okienną nowej generacji.

Ten wzmożony popyt był dla firmy dodatkowym bodźcem dla systematycznego poszerzania asortymentu produktów, zarówno w zakresie oferowanych materiałów i systemów jak i rynku dostawców. Konsekwencją tych działań jest dzisiejsze połączenie sprawdzonych rozwiązań technologicznych z wysokim poziomem jakości towarów dostarczanych firmie przez renomowanych producentów.

Licznych klientów indywidualnych jak i stałych odbiorców (średnio 500 zrealizowanych projektów rocznie) firma Sol-Dom pozyskiwała w swojej 15-letniej praktyce również dzięki świadczonym usługom takim jak montaż okien i drzwi, kompleksowa wymiana stolarki okienno-drzwiowej oraz serwis okien.

Aby sprostać oczekiwaniom klientów, których wiedza w zakresie oferowanych przez firmę Sol-Dom towarów systematycznie rośnie, służąc jednocześnie fachową pomocą przy dokonywaniu optymalnego wyboru, pracownicy biura oraz zespół pomiarowo-montażowy uczestniczą w procesie ciągłego dokształcania prowadzonego przez specjalistów z branży.

Obecnie oferta firmy Sol-Dom obejmuje okna i drzwi PCV, drewniane, aluminiowe oraz kombinacje tych tworzyw, drzwi wewnętrzne do lokali użyteczności publicznej ja i mieszkań, okna dachowe, drzwi, okna i ścianki ppoż EI30- EI120, rolety zewnętrzne, parapety zewnętrzne i wewnętrzne w szerokiej gamie tworzywowej, żaluzje i roletki wewnętrzne oraz moskitiery. Sol-Dom oferuje także środki do konserwacji profili okiennych i drzwiowych, okuć i uszczelek, akcesoria okienne jak np. klamki, nawiewniki, hamulce i ograniczniki rozwarcia skrzydeł, mechanizmy stopniowania uchyłu, zaślepki na otwory odwodnieniowe itp.

Sol-Dom jednocześnie służy pomocą w rozwiązywaniu wszystkich problemów pojawiających się w trakcie eksploatacji swoich wyrobów. Usługi serwisowe obejmują regulacje okien, czyszczenie i smarowanie okuć, konserwacje uszczelek, wymianę okuć i uszczelek, montaż nawiewników na zamontowanych już oknach.

Co wyróżnia Sol-Dom?

  • wieloletnie doświadczenie i ciągłe poszukiwania innowacyjnych rozwiązań
  • indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta
  • konkurencyjna oferta
  • gwarantowany najlepszy stosunek ceny do jakości
  • liczne rekomendacje klientów
  • specjalna oferta dla firm remontowo-budowlanych

 

Kontakt:
Reklama w tygodniku Kup DOM

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.