MTJ

Adres
61-483 Poznań, ul. Górecka 106
Tel.
61 832-51-07
Fax
61 832-51-07
Otwarte
pon.-pt. 8.00-17.00, sob. 10.00-14.00
Krótki opis i lokalizacja

Firma „MTJ” powstała w styczniu 1991 roku, działa nieprzerwanie od ponad 21 lat i jest dziś zaliczana do jednej z większych w swojej branży.

Celem firmy jest oferowanie profesjonalnych usług, wysokiej jakości produkcji i fachowego montażu oraz zapewnienie klientom serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

Miła i kompetentna obsługa działu sprzedaży ma za zadanie przedstawić klientom szeroką gamę możliwości technicznych i wzorów, udzielić fachowych porad i pomóc w dokonaniu wyboru.

Rosnące wymagania norm budowlanych, a także oczekiwania klientów są stale uwzględniane, dlatego największy nacisk firma MTJ kładzie na podnoszenie jakości swoich wyrobów oraz wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań technicznych. Bogata oferta firmy jest systematycznie powiększana i uzupełniana o nowości techniczne.

Firma MTJ oferuje:

  • rolety zewnętrzne we wszystkich systemach zabudowy
  • bramy garażowe
  • markizy
  • wewnętrzne i zewnętrzne rolety materiałowe
  • kraty zwijane oraz żaluzje fasadowe.

Bramy garażowe do budynków mieszkalnych - segmentowe i rolowane – produkowane są i montowane na indywidualny wymiar zgodny z potrzebami klientów. Można je obsługiwać ręcznie lub automatycznie za pomocą nadajników podczerwieni lub radiowych.

Wszystkie wyroby firmy MTJ są produkowane z materiałów najwyższej jakości, odpornych na warunki atmosferyczne i w pełnej gamie kolorystycznej umożliwiającej dostosowanie się do wymagań klientów oraz potrzeb architektonicznych ich budynków.

Kontakt:
Reklama w tygodniku Kup DOM

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.