EUROOKNO

Adres
60-277 Poznań, ul. Płowiecka 14
Tel.
61 662-11-77
Telefon kom.
602-537-847
Fax
61 662-11-77
Promocja (link)
Krótki opis i lokalizacja

Firma EUROOKNO specjalizuje się w sprzedaży i montażu okien (także okien dachowych) oraz drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, które do dziś stanowią bazowe produkty firmy oraz jej najszerszy asortyment.

Firma EUROOKNO od 1996 roku rozwijała swoją działalność bardzo szybko i w przeciągu zaledwie kilku lat od jej rozpoczęcia, rozszerzyła swoją ofertę produktową oraz usługową o wszelkiego rodzaju dodatki takie jak:

  • parapety wewnętrzne,
  • parapety zewnętrzne,
  • rolety zewnętrzne,
  • roletki materiałowe,
  • żaluzje,
  • moskitiery,

oraz serwis i naprawę produktów, które zostały zakupione nie tylko za pośrednictwem firmy. Firma EUROOKNO od zawsze szczególny nacisk kładzie na satysfakcję i zadowolenie klienta i z tego powodu współpracuje tylko z firmami produkującymi towar najwyższej jakości. Firma posiada między innymi autoryzację firmy Stolbud Włoszczowa S.A. w zakresie sprzedaży, montażu i serwisowania produktów tej firmy.

 

Szeroki asortyment oferowanych przez firmę EUROOKNO produktów oraz wysoki standard świadczonych usług przez wyspecjalizowanych pracowników prowadzi do pozyskiwania coraz to większej grupy zadowolonych klientów, będących wizytówką firmy. W swoim działaniu firma EUROOKNO kieruje się hasłem: „dobrze wykonana praca jest najlepszą reklamą”.

 

Kontakt:
Reklama w tygodniku Kup DOM

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.