Nobless

Adres
60-689 Poznań, ul. Obornicka 337
Tel.
61 84 00 777, 61 84 22 099
Fax
61 84 00 777
Krótki opis i lokalizacja

Firma Nobless Polska powstała 2 grudnia 1999 roku w Poznaniu. Dzięki zaangażowaniu i sumienności wypracowaliśmy odpowiedni wizerunek i pozycję na rynku. Obecnie firma Nobless kojarzona jest z profesjonalną podłogą nie tylko w Wielkopolsce. Świadczy o tym coraz szersza rzesza klientów trafiających do nas z polecenia oraz liczne realizacje w Polsce i poza jej granicami.

Zaopatrujemy większość specjalistycznych sklepów branży podłogowej na terenie Polski. Oferujemy szeroki wybór najwyższej jakości podłóg o przeznaczeniu publicznym i domowym – panele laminowane, panele PCV, panele winylowe, deski lite i warstwowe oraz parkiety. W naszej ofercie znajdą Państwo również nowoczesne okładziny ścienne, farby, fasady i tarasy drewniane oraz oleje i woski do barwienia i impregnacji drewna.

Jakość przede wszystkim. Od samego początku istnienia naszej firmy olbrzymią wagę przywiązujemy do jakości. Wiemy, że podłoga to inwestycja, która wpływa na wartość nieruchomości, więc z założenia całkowicie zrezygnowliśmy z towarów dostepnych powszechnie w marketach. Oferowane przez nas podłogi charakteryzują się trwałością, elegancją oraz niezrównanymi parametrami technicznymi i użytkowymi. Ich jakość sprawia, że świetnie sprawdzają się nie tylko w domach prywatnych, ale również w intensywnie użytkowanych budynkach publicznych - salonach, restauracjach, klubach i sklepach.

Kontakt:
Reklama w tygodniku Kup DOM

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.