Merpol - ochrona osób i mienia

Adres
60-594 Poznań, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego 164 a
Tel.
61 841-18-02 wew. 125
Telefon kom.
501-610-999
Krótki opis i lokalizacja

Firma Merpol oferuje ochronę osób i mienia, monitoring firm oraz konwoje świadczone według najnowszych światowych standardów. Merpol oferuje również systemy alarmowe oraz profesjonalne systemy ochrony i zabezpieczenia.

Merpol świadczy usługi ochrony mienia i osób od 1990 roku! Posiada liczne referencje oraz certyfikat Wielkopolska Jakość. Jest współzałożycielem porozumienia Monitoring Wielkopolski!

Merpol zapewnia nadzór organizacyjny sprawowany przez pracownika z licencją ochrony II stopnia, który jest odpowiedzialny za przygotowanie planu ochrony oraz zapewnia odpowiednie systemy ochrony i zabezpieczenia wspomagające usługę.

Merpol jest Zakładem Pracy Chronionej. Ochrona osób i mienia to dodatkowe "rabaty" dla klientów w postaci ulgi z tytułu odpisu z obowiązkowych składek na PFRON.

Firma Merpol zaprasza Państwa do odwiedzenia swojej siedziby mieszczącej się przy ulicy Dąbrowskiego 164 bądź też na ulicy Karsińskiej 12.

Telefony:
501-610-999
502-609-166

Kontakt:
Reklama w tygodniku Kup DOM

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.