Grambet Grupa SBS

Adres
60-185 Skórzewo, ul. Poznańska 78
Tel.
61 814-37-70
Telefon kom.
698-621-011
Fax
61 814-37-70
Krótki opis i lokalizacja

Wysokiej klasy armatura łazienkowa i ceramika sanitarna, nowoczesne urządzenia grzewcze, w tym pompy ciepła powietrze - powietrze lub woda - powietrze oraz instalacje c.o. i c.w.u. to zagadnienia na których koncentruje się działalność firmy Grambet. Mając na uwadze wysokie oczekiwania klientów firma Grambet nieustannie wzbogaca i unowocześnia swoją ofertę o innowacyjne produkty odpowiadające częstym i dynamicznym zmianom rynkowym. W bogatym asortymencie firmy Grambet znajdą Państwo między innymi piece centralnego ogrzewania, kolektory słoneczne, grzejniki łazienkowe, grzejniki dekoracyjne, a także grzejniki płytowe.

"Z nami nie zmarzniesz" - to jest dewiza firmy Grambet, którą firma zawsze ma na uwadze proponując ogrzewanie, dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. W trosce o wysoki poziom Państwa satysfakcji, Grambet proponuje urządzenia wysokiej jakości znanych i cenionych firm, w tym solary Hewelax czy piece gazowe i pompy ciepła firmy Junkers lub Biawar, których jakość, jak również ceny zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Jeśli interesują Państwa nowoczesne, optymalnie dobrane rozwiązania, takie jak np. ogrzewanie pompą ciepła firma Grambet je Państwu dostarczy. Piec gazowy Beretta, kotły Junkers, ogrzewacze, grzejniki , pompa ciepła Junkers i stylowa ceramika łazienkowa to tylko część oferty firmy.

Kontakt:
Reklama w tygodniku Kup DOM

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.