Folnet

Adres
60-185 Skórzewo, ul. Cisowa 18
Tel.
61 867 40 46
Telefon kom.
504 815 845
Fax
61 278 63 03
Otwarte
telefonicznie (8:00 - 18:00, od poniedziałku do piątku)
Krótki opis i lokalizacja

Folnet to największy w Polsce sklep internetowy oferujący szeroką gamę osprzętu elektrycznego. W ofercie znaleźć można produkty wielu renomowanych producentów. W ciągu siedmiu lat istnienia, bogatą ofertą i fachowym doradztwem, zyskaliśmy uznanie klientów z całej Polski stając się jednym z czołowych, wyspecjalizowanych sprzedawców tego typu materiałów.

Współpracujemy bezpośrednio z czołowymi producentami w kraju i za granicą, takimi jak: Legrand, Berker, Kontakt-Simon, Ospel, Hager i wielu innych. Możemy zaoferować Państwu najwyższej jakości markowe produkty po konkurencyjnych cenach. Dzięki rozbudowanemu systemowi logistycznemu realizujemy zamówienia w możliwie najkrótszym czasie.

Zapewniamy także fachową obsługę w trakcie i po realizacji zamówienia. Jako autoryzowany punkt sprzedaży wystawiamy gwarancje na oferowany towar.

Firma nieustannie inwestuje w rozbudowę oraz automatyzację magazynu niedaleko Poznania aby w pełni realizować swój główny cel jakim jest maksymalne skracanie czasu dostawy. Zakupy w naszym sklepie to gwarancja najwyższej jakości towaru i obsługi. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji oraz rzetelnie określone ceny.

Kontakt:
Reklama w tygodniku Kup DOM

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.