AGBUD

Adres
60-164 Poznań, ul. Wschowska 10
Tel.
61 86-85-641
Telefon kom.
601-740-867
Fax
61 86-85-641
Internet
Krótki opis i lokalizacja

AGBUD Specjalistyczna Firma Budowlana inż. Andrzeja Gałęskiego powstała w sierpniu 1984 roku. Zatrudnia dwudziestu wysokokwalifikowanych, samodzielnych i doświadczonych specjalistów, potrafiących bezusterkowo wybudować, zaizolować i uszczelnić - najwyższej klasy energetycznej - domy pasywne w systemie IZODOM 2000 POLSKA.

AGBUD proponuje współpracę z najlepszymi firmami dostawczymi, wykonawczymi - budowlanymi i branżowymi - zarówno przy wznoszeniu konstrukcji budynków, jak i w zakresie nowoczesnych technologii instalacyjnych, niezbędnych do budowy domów pasywnych, wyposażonych w kompletne instalacje, stolarkę, a w szczególności:

  • systemy wentylacji mechanicznej wraz z rekuperacją (o sprawności ok. 90% odzysku ciepła),
  • systemy pomp ciepła jak i systemów solarnych - do podgrzewania wody, jak i pozyskiwania energii do dogrzewania i ewentualnego zasilania w zapasowe źródła prądu w razie awarii sieci elektrycznej,
  • systemy instalacji tzw. energooszczędnego zarządzania inteligentnego wszystkimi instalacjami występującymi w budynkach pasywnych - czyli najwyższej klasy energooszczędności (w Niemczech - klasy "A").

Firma posiada bogate doświadczenia zwłaszcza przy we wznoszeniu energooszczęych, szczelnych konstrukcji budynków i w wykonywaniu wszelkich izolacji i uszczelnianiu budynków i obiektów inżnierskich - zdobyte na znaczących obiektach zarówno krajowych jak i zagranicznych.

Kontakt:
Reklama w tygodniku Kup DOM

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.