Wechta Sp. z o.o. Sp. j.

Adres
61-487 Poznań, Rolna 43
Tel.
61 866-30-14, 61 839-22-32
Telefon kom.
501-662-109
Fax
61 866-30-12
Otwarte
Pon.- Pt. 8:00-17:00
Krótki opis i lokalizacja

Firma Wechta działa na rynku od 1989 roku i jest jednym z największych dystrybutorów wyrobów hutniczych na terenie Wielkopolski i Polski Zachodniej. Jest firmą dynamiczną i nowoczesną, a dzięki nastawieniu na rozwój ciągle umacnia swoją pozycję rynkową. Od stycznia 2009r. działalność na rynku wyrobów hutniczych firma prowadzi pod nazwą Wechta Steel Trading spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. Głównym zakresem działalności jest hurtowa i detaliczna sprzedaż wyrobów hutniczych. Dzięki ścisłej współpracy z Mostostalem Słupca S.A. może także zaspokoić zapotrzebowanie klienta na gotowe konstrukcje stalowe wraz z montażem.

Od 1997 roku firma Wechta prowadzi także działalność deweloperską. Do chwili obecnej zrealizowała kompleksy budynków mieszkalnych i mieszkalno-usługowych przy ulicach Bełchatowskiej, Morawskiego, Krauthofera, Szyperskiej, Św. Marcin, Promienistej, Księcia Mieszka I, Saperskiej, Matejki i Długosza w Poznaniu oraz obiekty handlowo-usługowe przy ul. 27 Grudnia i przy ul. Szyperskiej w Poznaniu, a także obiekt apartamentowy w Międzyzdrojach. Planowane są kolejne inwestycje zarówno na terenie Poznania jak i poza nim.

Dobrze wykwalifikowana kadra pracownicza, zorientowanie na rynek oraz ciągła ekspansja, to główne elementy strategii rynkowej firmy Wechta.

Kontakt:
Reklama w tygodniku Kup DOM

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.