Trust

Adres
61-608 Poznań, Błażeja 6
Tel.
61 822-09-93
Fax
61 822-09-98
Otwarte
pon. 08:00-18:00 wt.-pt. 08:00-17:00 sob. 10:00-13:00
Internet
Krótki opis i lokalizacja

Marzeniom o wygodnym własnym domu czy mieszkaniu Trust nadaje konkretny, indywidualny kształt.

Trust działa na wymagającym wysokiej jakości i terminowości rynku wielkopolskim – jest na rynku budowlanym od 1989 roku, a na rynku deweloperskim od 1993 roku. Firma jest zdecydowanym liderem w produkcji i sprzedaży komfortowych, funkcjonalnych mieszkań i domów w dogodnych oraz prestiżowych lokalizacjach.

Trust swoją ofertę kieruje do ludzi ceniących wygodę, możliwość indywidualnego zaaranżowania funkcjonalności mieszkania, przyjemne, spokojne otoczenie oraz bezpieczeństwo. Firma dokłada wszelkich starań, aby jak najlepiej poznać oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego też już na etapie planowania opiera się na kompleksowej analizie potrzeb konsumentów i trendów rynkowych. Firma realizuje wszystkie inwestycje tak, by zapewnić przyszłym użytkownikom całkowite zadowolenie. Realizacje firmy Trust charakteryzują się nowoczesną i niepowtarzalną architekturą. Mieszkania stanowią połączenie wygody, komfortu, bezpieczeństwa i prestiżu.

Kontakt:
Reklama w tygodniku Kup DOM

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.