Tecta Development Sp. z o. o.

Adres
63-020 Zaniemyśl-Zwola, ul. Dąbrowska 1
Tel.
61 856 01 81
Telefon kom.
507 306 171
Krótki opis i lokalizacja

U podstaw firmy Tecta Development leży pasja do architektury i budownictwa. To właśnie one pozwalają nam tworzyć dla Państwa obiekty o najwyższym standardzie i wyrafinowanej estetyce. Priorytetowe znaczenie w naszej działalności ma dbałość o środowisko naturalne, dlatego też tworzone przez nas budynki charakteryzują bardzo dobre parametry izolacyjne oraz maksymalne obniżenie zużycia energii.

Duży nacisk kładziemy też na lokalizację obiektów oraz harmonijne wkomponowanie ich w krajobraz. Ponieważ jesteśmy przekonani, że nasi klienci zasługują na to co najlepsze, dla każdego projektu staramy się znaleźć najbardziej efektywne rozwiązania. Najwyższa jakość oraz dbałość o każdy szczegół, to cechy wyróżniające nasze inwestycje. Doświadczenie

Budując prestiż naszej firmy stawiamy na kompetencje naszych pracowników. Z tego powodu stworzyliśmy zespół składający się z ambitnych inżynierów i menadżerów z wieloletnim doświadczeniu w sektorze budownictwa mieszkaniowego, dla których nawet trudne wyzwania nie stanowią problemu. Długoletnia praca w środowisku budowlanym i szerokie kontakty umożliwiają nam sprawną realizację powierzanych zadań. Stała praca nad rozwojem kadry, szkolenia oraz udział w prestiżowych przedsięwzięciach to podstawa naszego rozwoju.

Polityka jakości Przyjęta przez spółkę polityka działalności ma na celu wypracowanie jak najwyższego standardu i jakości wykonania. W tym celu stale weryfikujemy zachowania rynku branży budowlanej i dostosowujemy się do aktualnych trendów i potrzeb tak aby sprostać stale rosnącym wymaganiom. W naszą pracę wkładamy serce i wiedzę popartą wieloletnim doświadczeniem, co pozwala nam na uzyskiwanie ponadprzeciętnych wyników.

Wierzymy, że dzięki naszym kompetencjom i innowacyjnemu podejściu, udaje nam się osiągnąć satysfakcję klientów.

Kontakt:
Reklama w tygodniku Kup DOM

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.