RGR DEVELOPER Sp. J.

Adres
62-023 Borówiec, ul. Uroczysko 1
Tel.
500 622 356, 501 622 362
Krótki opis i lokalizacja

RGR Developer z siedzibą w Borówcu, która istnieje na rynku budownictwa mieszkaniowego od roku 1996, to firma znana w całej Wielkopolsce.

Swoją renomę ukształtowała poprzez dotychczas zrealizowane inwestycje. Spółka RGR Developer specjalizuje się w budowie wysokiej jakości domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej i szeregowej.

Dotychczas zdobyte doświadczenia pozwalają nam zapewnić naszym klientom najwyższą jakość wykonywanych i sprzedawanych przez Spółkę domów.

Będąc zarówno Inwestorem, jak również generalnym wykonawcą swoich inwestycji, RGR Developer daje klientom gwarancję terminowości, profesjonalizmu oraz wysokiej klasy wykończenia.

W naszych inwestycjach wielką wagę przywiązujemy do architektury i wysokiej jakości użytych materiałów. Dbamy o rozwiązania architektoniczne zapewniające ponadczasowość naszych projektów. Wszystkie nasze domy zaprojektowaliśmy z uwzględnieniem zmieniających się trendów na rynku nieruchomości. Natomiast starannie dobrana lokalizacja i wysoka jakość wykończenia to cechy szczególnie charakteryzujące budowane przez nas domy.

Pragniemy również spełnić oczekiwania przyszłych nabywców, dlatego każdy klient ma możliwość wyboru wielu dodatkowych opcji przy zakupie własnej inwestycji.

Kontakt:

Artykuł na stronie KupDOM.
Reklama w tygodniku Kup DOM

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.