Przedsiębiorstwo A. Grzegorczyk Sp. z o.o.

Adres
61-838 Poznań, ul. Wrocławska 25a
Tel.
61 851 02 27
Telefon kom.
501 295 583, 502 302 401, 502 302 366
Fax
61 855 15 24
Krótki opis i lokalizacja

Przedsiębiorstwo A. Grzegorczyk Sp. z o. o. jest poznańską, solidną, rodzinną firmą, z wieloletnimi tradycjami działającą na rynku deweloperskim oraz w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. W działalności deweloperskiej Firma, będąca członkiem - założycielem Polskiego Związku Firm Deweloperskich - PZFD, zajmuje się budową domów i mieszkań oraz infrastruktury technicznej na budowanych osiedlach. W zakresie Obrotu Nieruchomościami, Spółka jest członkiem Wielkopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami - WSPON i w ramach swojego członkostwa inicjuje działania zmierzające do podniesienia standardu usług oferowanych przez pośredników.

Wieloletnia profesjonalna działalność spółki została nagrodzona przyjęciem w poczet prestiżowego Stowarzyszenia im. Eugeniusza Kwiatkowskiego promującego i wspomagającego rzetelne firmy wcielające w życie historyczne zasady pracy organicznej. W 2005 r. Stowarzyszenie im. Eugeniusza Kwiatkowskiego przyznało spółce honorowy tytuł Partnera Inicjatyw Stowarzyszenia.

Przedsiębiorstwo A. Grzegorczyk prowadzi sprzedaż domów na 5 osiedlach. Są to : Osiedle „Przy Lesie” w Kamionkach, Osiedle „Przyjazne” w Skórzewie, Osiedle „Kameralne” w Poznaniu-Szczepankowie , Osiedle „Kameralne II” w Poznaniu-Spławiu oraz Osiedle "Przy Dębach" w Rogalinie.

Oprócz domów oferowanych na naszych Osiedlach, firma proponuje działki budowlane na Osiedlach: „Przy Dębach” w Rogalinie oraz „Przy Puszczy” w Łopuchowie. Na działce możemy wybudować dom według któregoś z naszych projektów lub wybranego przez inwestora.

Kontakt:
Reklama w tygodniku Kup DOM

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.