PRYZMA DEVELOPER SP. Z O.O. SP. K.

Adres
60-479 Poznań, ul. Strzeszyńska 67C/29
Tel.
61 844 22 80
Telefon kom.
503 467 773
Krótki opis i lokalizacja

Jako firma developerska działamy na wielkopolskim rynku od 1999 roku, początkowo jako Pryzma-Bud, równocześnie prowadząc sprzedaż materiałów budowlanych w kilkunastu naszych hurtowniach na terenie wielkopolski. W tym czasie realizowaliśmy obiekty biurowo-komercyjne oraz budynki jednorodzinne, a także przeprowadziliśmy kompleksowe rewitalizacje kamienic. W 2006 roku jako spółka córka powołana została Pryzma-Developer realizująca inwestycje mieszkaniowe.

Będąc firmą innowacyjną, dostosowujemy się do wymagań rynku. Dbamy o komfort, bezpieczeństwo i wysoki poziom wykonania naszych inwestycji. Dzięki stosowaniu najwyższej jakości materiałów i rozwiązań konstrukcyjnych zdobywamy zaufanie coraz to większej rzeszy Klientów. Kompleksowo realizujemy inwestycje mieszkaniowe, począwszy od prac ziemnych, a kończąc na oddaniu mieszkania w standardzie pod klucz. Ponadto staramy się działać proekologicznie. Dlatego też przy naszych inwestycjach stosujemy odnawialne źródła energii.

Kontakt:
Reklama w tygodniku Kup DOM

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.