PREBENA-POLSKA

Adres
62-064 Poznań-Plewiska, ul. Grunwaldzka 495
Tel.
61 651-70-00
Fax
61 867-68-05
Krótki opis i lokalizacja

Firma Prebena jest spółką jawną, z całkowicie polskim kapitałem. Prowadzi szeroką działalność. Od 25 lat zajmuje się produkcją elementów złącznych dla wielu gałęzi przemysłu, a od 11 lat buduje domy i mieszkania w Plewiskach k/ Poznania.

Prebena jest założycielem i członkiem Polskiego Związku Firm Developerskich. Jako sponsor tytularny wspomaga drużynę piłkarską poznańskiej WARTY i inne kluby sportowe.

Dewizą firmy Prebena jest poznańska solidność. Dlatego, też firma nie oszczędza na materiałach użytych do budowy. Prebena stosuje najlepiej sprawdzające się materiały w naszej strefie klimatycznej np. pustaki ceramiczne typu Porotherm, dachówkę Brass, okna na profilu VEKA. Ogrzewanie lokali zapewniają piece gazowe renomowanej firmy Viessmann, a instalacje centralnego ogrzewania, wody konsumpcyjnej i użytkowej są wykonane w miedzi.

Oferowane domy i mieszkania – Prebena sprzedaje aktem notarialnym jako pełną własność (wszystkie posiadają odrębną Księgę Wieczystą). Jest to budownictwo bezczynszowe. Płacimy tylko za zużyte media i podatek od nieruchomości.

Lokalizacja:
Plewiska graniczą z Poznaniem. Zapewnia to doskonały dojazd do centrum miasta - nowa ulica Głogowska, węzeł autostrady Warszawa – Berlin i w niedalekiej przyszłości wiadukt na ulicy Grunwaldzkiej. Plewiska znajdują się w bezpośredniej otulinie Wielkopolskiego Parku Narodowego – blisko do lasów, jezior. Jednocześnie dogodna lokalizacja dla dalekich wyjazdów (omijamy centrum Poznania ). W granicy Plewisk są duże supermarkety, a w samych Plewiskach jest wiele sklepów, punktów usługowych, szkoła, przedszkola itp. Korzystamy z lokalnej sieci wodociągowej i kanalizacyjnej ( opłaty niższe niż w Poznaniu).

Kontakt:
Reklama w tygodniku Kup DOM

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.