Poz Invest

Adres
62-052 Komorniki, ul. Wrzosowa 1 a/3
Tel.
61 810-76-80
Telefon kom.
600-915-174
Fax
61 810-67-90
Otwarte
pon.-pt. 8:00-16:00
Krótki opis i lokalizacja

Firma "POZ INWEST" Sp. z o.o. powstała w 2001 roku. Głównym założeniem Spółki było przygotowanie działalności deweloperskiej na profesjonalnym poziomie. W pierwszych latach działalności spółka przygotowywała solidne podstawy do rozpoczęcia budowy osiedla. Szczególny nacisk postawiono na stabilną sytuację finansową i uregulowane prawo własności do gruntów na których będą powstawały inwestycje, bez obciążeń hipotecznych oraz z wysokim standardem wykonania budynków. Po kompleksowym przygotowaniu w roku 2004 Spółka przystąpiła do realizacji projektu "Osiedla Parkowego" w Komornikach zlokalizowanego u zbiegu ulic Komornickiej i Żabikowskiej na terenie o powierzchni 7,9 ha. Grunty na których prowadzona jest inwestycja wolne są od jakichkolwiek obciążeń hipotecznych i mają uregulowane prawo własności.

Dynamiczny rozwój infrastruktury w Gminie Komorniki, doskonały węzeł komunikacyjny z bardzo dobrym dojazdem do centrum Poznania, bliskość centrum handlowo-usługowego oraz lokalizacja w pobliżu Wielkopolskiego Parku Narodowego zapewniają przyszłym mieszkańcom wygodę i dobry mikroklimat.

"Osiedle Parkowe" jest projektem rozwojowym. W planach firmy znajduje się kilka etapów budowy tego osiedla. Stworzony w ten sposób kompleks stanowić będzie jeden z atrakcyjniejszych terenów mieszkalnych w rejonie południowego Poznania.


Siedziba firmy:
POZ INWEST Sp. z o.o.
Spółka Komandytowa
ul. Komornicka 92
62-051 Wiry k/Poznania
e-mail: ksiegowosc@pozinwest.pl

Kontakt:
Reklama w tygodniku Kup DOM

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.