Marcopolo Development

Adres
61-568 Poznań, ul. Wierzbięcice 44a
Tel.
61 28 36 318
Telefon kom.
602 474 833
Krótki opis i lokalizacja

Firma MARCOPOLO DEVELOPMENT od ponad piętnastu lat zajmuje się kompleksową obsługą inwestycji budowlanych zarówno z zakresu budownictwa mieszkaniowego jak i przemysłowego.

Kompleksowość to w rozumieniu firmy przeprowadzenie procesu inwestycyjnego polegającego na pozyskiwaniu nieruchomości, projektowaniu architektonicznym, obsłudze administracyjno-prawnej, doradztwie inwestycyjnym i realizacji inwestycji. Firma dokładamy wszelkich starań, aby proces inwestycyjny realizować w jak najszybszym tempie, przy użyciu nowoczesnych technologii i wysokiej jakości materiałów budowlanych.

Firma Marcopolo Development jest również właścicielem i administratorem części ze zrealizowanych przez siebie inwestycji, które przeznaczone są na wynajem jako lokale użytkowe o charakterze handlowym i usługowym. Aby sprawnie realizować założone cele firma współpracuje z ponad 100 wyselekcjonowanymi fachowcami różnych branż, sprawdzonych przez lata realizowanych wspólnie inwestycji. W ciągu niemal szesnastu lat funkcjonowania firma Marcopolo Development wybudowała i oddała do użytku ponad 21 000 m² powierzchni użytkowej i mieszkaniowej.

Dzięki długoletniej współpracy i na podstawie podpisanych umów firma posiada możliwość dostępu do najlepszych materiałów budowlanych i technologii przy uwzględnieniu wysokich rabatów cenowych, co w konsekwencji przekłada się na obniżenie finalnego kosztu realizowanych inwestycji.

Firma Marcopolo Development ma nadzieję, że jej realizacje nadadzą nową jakość i nowy wymiar miejscom, które zagospodaruje.

Marcopolo Development zaprasza do współpracy!

Kontakt:

Artykuł na stronie KupDOM.
Reklama w tygodniku Kup DOM

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.