Lepiko Developer

Adres
60-185 Skórzewo Poznań, ul. Skórzewska 19
Tel.
61 894 69 40
Telefon kom.
603 054 588
Fax
61 894 69 40
Otwarte
Pon.- Pt. 8:00-16:00
Krótki opis i lokalizacja

Firma Lepiko Developer Sp. z o.o. świadczy na rynku kompleksowe usługi w zakresie, działalności developerskiej – zakupu gruntu, przygotowania inwestycji, sprzedaży, budowy oraz kompleksowych usług zarządzania nieruchomościami. Mając na uwadze, iż rozwój firmy zależy od zadowolenia naszych klientów, jesteśmy gotowi do przyjęcia zleceń w dowolnej konfiguracji zgodnie z ich indywidualnymi potrzebami, przy zachowaniu konkurencyjności cenowej i wysokiej, jakości świadczonych usług. Specjalizujemy się w: * zakupie gruntu * przygotowaniu inwestycji * sprzedaży i budowie lokali mieszkaniowych * sprzedaży i budowie lokali użytkowych * wynajmie lokali użytkowych * zarządzaniu nieruchomościami

Przedsiębiorstwo nasze stosuje cenną zasadę każdorazowego konsultowania się z partnerem. Jesteśmy otwarci na propozycje klientów. Dzięki elastycznemu traktowaniu ich uwag firma nasza jest jedną z najbardziej konkurencyjnych na rynku, dlatego stawiamy na niezawodność działania naszych produktów oraz świadczonych usług. Z powagą traktujemy swoją misję oraz zorientowana na rozwój i realizację swoich celów.

Kontakt:
Reklama w tygodniku Kup DOM

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.