KAMPA POLSKA Sp. z o.o.

Adres
62-080 Tarnowo Podgórne, ul. Poznańska 165
Tel.
61 816 61 52/53
Telefon kom.
694 662 270
Fax
61 883 44 07
Otwarte
codziennie od 10:00 do 17:00
Krótki opis i lokalizacja

Domy KAMPA powstają z wykorzystaniem najnowszych technologii, zapewniają niskie koszty związane ze zużyciem energii, wykorzystują bowiem energię pozyskiwaną ze słońca czy powietrza. Są nowoczesne i nowatorskie, ale równocześnie przytulne i komfortowe w każdym calu.

Domy KAMPA są zupełnie wyjątkowe – przekonacie się o tym Państwo przeglądając naszą stronę internetową, na której staraliśmy się umieścić jak najwięcej informacji i firmie KAMPA i naszych domach.

Wiemy jednak, że nic nie zastąpi bezpośredniego kontaktu, rozmowy – dlatego zapraszamy Państwa do spotkania z nami, nam na takim spotkaniu najbardziej zależy. Odpowiemy na wszystkie pytania, zaproponujemy najlepsze dla Państwa rozwiązania, wspólnie znajdziemy najkorzystniejszy sposób sfinansowania Państwa inwestycji. Zależy nam byście Państwo uwierzyli, że oferta firmy KAMPA jest naprawdę wyjątkowa i adresowana do Państwa.

Państwa zadowolenie - to dla nas satysfakcja. Spełnienie Państwa marzeń związanych z nowym domem – to nasz cel. Udzielenie Państwu pomocy na każdym etapie inwestycji – to nasz obowiązek.

Domy firmy KAMPA to ekskluzywne domy dla ludzi z charakterem. To domy dla Państwa... 

Kontakt:
Reklama w tygodniku Kup DOM

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.