Invest-Bud Bortlisz Sp. J.

Adres
64-113 Kąkolewo, ul. Gruszkowa 7
Tel.
65 534-23-26
Telefon kom.
509-664-371
Fax
65 534-23-26
Krótki opis i lokalizacja

Firma budowlana INVEST-BUD to rodzinna firma z wieloletnią tradycją powstała w 2005, ale jej początki są znacznie wcześniejsze i sięgają roku 1984. W początkowym okresie działalności głównym zakresem prac były roboty ogólnobudowlane i remontowe. Zdobyte w tym czasie doświadczenie pozwoliło na rozszerzenie działalności wzbogacając ją w ofertę budowy i sprzedaży domów i mieszkań.

Firma zrealizowała szereg inwestycji dla inwestorów prywatnych: magazyny, hale, domy. Przedmiotem oferty firmy są usługi w zakresie wszelkich prac budowlanych dotyczących zarówno obiektów mieszkaniowych jak i biurowo-przemysłowych, a także sprzedaż domów i mieszkań.

Firma współpracuje z wieloma dostawcami materiałów i urządzeń co wpływa znacząco na konkurencyjność cenową i terminowość wykonywanych prac. Firma Invest-Bud zaprasza do zapoznania się ze swoją szczegółową ofertą.

Kontakt:
Reklama w tygodniku Kup DOM

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.