Domy Poznań Jandach

Adres
62-064 Poznań/Plewiska, ul. Skryta 21
Tel.
61 86 77 585
Krótki opis i lokalizacja

Jandach to deweloper specjalizujący się w realizacji obiektów jednorodzinnych oraz mieszkań w zabudowie szeregowej. Wykonuje swoje inwestycje w Poznaniu i okolicach: w Plewiskach, Luboniu, Komornikach, Skórzewie, Dąbrówce, Kórniku, Tarnowie Podgórnym, Przeźmierowie. Na początku istnienia tj. od 1987 r. firma zajmowała się przede wszystkim dekarstwem.

Aktualnie trwają prace nad budową usytuowanego pod Poznaniem Osiedla Bliskiego. Powodzenie każdej inwestycji domy Poznań Jandach polega na połączeniu świetnej lokalizacji z szybkim dojazdem do stolicy Wielkopolski oraz zielenią i miejscem do wypoczynku. Ponadto przyszłych mieszkańców kusi rozsądna cena i praktyczne rozkłady lokali.

Z czasem rozbudowano profil działalności o budowę mieszkań w systemie deweloperskim, ale nie tylko – Jandach wznosi domy także w oparciu o specjalne zamówienie klienta. Inwestor świadczy także usługi ogólnobudowlane takie, jak remonty, przebudowy, renowacje, adaptacje pomieszczeń czy wykonanie instalacji. Dotąd zrealizowano m.in. Osiedle Głuchowo, Osiedle Nowe Podolany, Osiedle Podgórna 47, Osiedle Grunwaldzka 589 (usytuowane w Plewiskach) oraz Szkolna 89 (także w Plewiskach).

Kontakt:
Reklama w tygodniku Kup DOM

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.