DOMY LC Lisiecki Ciesielski sp. j.

Adres
60-605 Poznań, ul. Litewska 9/4
Tel.
61 842-75-04
Krótki opis i lokalizacja

Podstawowym przedmiotem działalności spółki DOMY LC Lisiecki Ciesielski sp.j. są usługi związane z obrotem nieruchomościami. Celem spółki jest przeprowadzenie pełnego procesu inwestycyjnego i zaoferowanie Klientom zakupu domów w stanie deweloperskim.

Spółka DOMY LC Lisiecki Ciesielski sp.j. jest firmą powstałą w roku 2007, stworzoną przez ludzi o bogatym doświadczeniu w branży budownictwa, głębokiej znajomości reguł rządzących rynkiem nieruchomości oraz cechujących się zrozumieniem oczekiwań i potrzeb Klienta. Współtwórcą spółki jest Miłosz Lisiecki mający już kilkunastoletnie doświadczenie w budowie domów jednorodzinnych na terenie Wielkopolski. Rezultatem pracy spółki jest już spora liczba zakończonych i zamieszkałych budynków.

Jako firma deweloperska profesjonalnie i rzetelnie uczestniczymy w tworzeniu Domów dla Klientów. Ich profesjonalizm wyraża się nie tylko w solidnym budowaniu domów o wysokim standardzie, ale również w dbałości o bezpieczeństwo prawne Klientów. Aktualnie nowe inwestycje to sprzedaż domów w dzielnicach miasta Poznań - Podolany i Strzeszyn.

Kontakt:

Artykuł na stronie KupDOM.
Reklama w tygodniku Kup DOM

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.