Dom-Eko Sp z.o.o.

Adres
61-131 Poznań, ul. Kaliska 22 a
Tel.
61 824-41-16
Fax
61 824-41-16
Otwarte
pon - pt: 9.00 - 17.00
Krótki opis i lokalizacja

Osiedle Zodiak III to kontynuacja powstałych w latach 2008-2011 Osiedli: Zodiak i Zodiak Bis. Dwa budynki mieszkalne z windami i garażami w podziemnej hali, położone są w bezpośrednim sąsiedztwie terenów rekreacyjno-wypoczynkowych Jeziora Maltańskiego oraz jego licznych atrakcji, w tym stoku narciarskiego, nowopowstałych term czy kolejki górskiej. Dzięki swej lokalizacji oraz stałemu monitoringowi, Osiedle Zodiak III to bezpieczna oaza w samym sercu miasta. W ofercie przytulne kawalerki oraz mieszkania 2-,3- i 4-pokojowe, od 31,6 do 78,7 m², z przestronnymi balkonami, loggiami bądź tarasami na parterach. Bezpieczny a zarazem atrakcyjny plac zabaw dla dzieci oraz liczna zieleń sprzyjają odpoczynkowi od zgiełku miasta.

Dom-Eko proponuje niepowtarzalne lokalizacje i budynki w otoczeniu zieleni, w atrakcyjnych miejscach... blisko do Centrum, blisko do rodziny, blisko by wypocząć.

Nie wierzysz?
Przekonaj się sam. Zapraszamy Cię do zapoznania się z aktualną ofertą firmy Dom-Eko oraz realizowanymi inwestycjami na stronach internetowych. W każdym momencie możesz zadzwonić i porozmawiać.

Kontakt:
Reklamy w tygodniku Kup DOM

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.