Belveder

Adres
62-090 Rokietnica-Kiekrz, ul. Czysta 24A
Tel.
509 194 154
Telefon kom.
602 793 007
Krótki opis i lokalizacja

Firma ”BELVEDER” jest firmą rodzinną, funkcjonującą już od 1993 roku. Od ponad dwudziestu lat zajmuje się kompleksową obsługą inwestycji budowlanych zarówno z zakresu budownictwa mieszkaniowego jak i przemysłowego.

Kompleksowość, to w rozumieniu firmy, przeprowadzenie procesu inwestycyjnego polegającego na pozyskiwaniu nieruchomości, projektowaniu architektonicznym, obsłudze administracyjno-prawnej, doradztwie inwestycyjnym i realizacji inwestycji. Dokładamy wszelkich starań, aby proces inwestycyjny realizować w jak najszybszym tempie, przy użyciu nowoczesnych technologii i wysokiej jakości materiałów budowlanych.

Podejmujemy się zaawansowanych technologicznie wyzwań jak np. posadowienia obiektów wielokondygnacyjnych z garażami podziemnymi, z zastosowaniem systemu ścian szczelinowych i towarzyszącymi im głębokimi wykopami.

Kontakt:

Artykuł na stronie KupDOM.
Reklama w tygodniku Kup DOM

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.