Agencja Inwestycyjna

Dzielnica
Stare Miasto
Adres
61-777 Poznań, ul. Woźna 9
Tel.
61 853-32-31, 61 853-22-98
Fax
61 853-32-31
Krótki opis i lokalizacja

Agencja Inwestycyjna sp. z o.o. powstała w 1992r. Jest jednym z pierwszych deweloperów na poznańskim rynku mieszkaniowym. Wybudowała już około 4000 mieszań o różnej formie własności: deweloperskich, spółdzielczych oraz z przeznaczeniem na wynajem, a także szereg obiektów budownictwa ogólnego jak szkoły, przedszkola, budynek banku.

Dzięki sprawnie prowadzonej polityce rozwoju spółki, wykwalifikowanej kadrze z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej, dobrym projektom i odpowiednim wykonawcom, Agencja Inwestycyjna jest firmą stabilną finansowo, rzetelną, o ugruntowanej pozycji na rynku poznańskim.

Budynki Agencji Inwestycyjnej charakteryzuje ciekawa i nowoczesna architektura. Swoim klientom firma oferuje mieszkania starannie wykończone, funkcjonalne, w wysokim standardzie technicznym.

Dzięki współpracy ze sprawdzonymi od lat wykonawcami Agencja Inwestycyjna daje gwarancję terminowości oraz elastyczności w realizacji indywidualnych rozwiązań i życzeń klientów.

Oprócz realizacji inwestycji typowo developerskich czyli na własnych terenach, AI prowadzi też na zlecenie wszystkie usługi inwestorskie: inwestorstwo zastępcze, pełen nadzór inwestycyjny, generalne wykonawstwo inwestycji, sprawy terenowo-prawne, prace projektowo-kosztorysowe oraz administrowanie i zarządzanie nieruchomościami.

Od początku istnienia Agencja Inwestycyjna prowadzi inwestycje mieszkaniowe dla Poznańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej na osiedlach Piątkowa.

AI prowadzi również administrowanie i zarządzanie budynkami dla powstałych wspólnot, zapewniając właścicielom mieszkań rzetelność, bezpieczeństwo oraz satysfakcjonujący poziom kosztów eksploatacji.

Agencja Inwestycyjna zaprasza do zapoznania się ze swoją ofertą nowych mieszkań w Poznaniu oraz do odwiedzenia swojego Biura Sprzedaży Mieszkań mieszczącego się w centrum Poznania przy ul. Woźnej 9.

 

Kontakt:
Reklama w tygodniku Kup DOM

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.