A. Trafas

Adres
61-584 Poznań, ul. Topolowa 5/510
Tel.
67 256-73-49
Telefon kom.
602-775-611
Krótki opis i lokalizacja

Firma Budowlana „A.TRAFAS” – Dekarstwo Poznań została założona w 1996 r. Specjalnością firmy są usługi ciesielskie, dekarskie i blacharskie. Rejon działania firmy to Poznań i okolice. Główne zlecenia to budowa dachów nowych i usługi remontowe dachów w Poznaniu. Działając nieprzerwanie firma zbudowała lub wyremontowała setki dachów w Poznaniu i okolicy Poznania.

Firma zatrudnia pracowników z wieloletnim doświadczeniem, którzy biorą udział w systematycznych szkoleniach, konsekwentnie podnosząc swą wiedzę i umiejętności. Firma opiera się na tradycyjnych materiałach i nowoczesnych technologiach. Wykonuje usługi ciesielskie, dekarskie, blacharskie i remontowe z własnych lub powierzonych materiałów. Współpracuje z dostawcami materiałów budowlanych najlepszych producentów, oferujących swoje produkty po atrakcyjnych cenach.

Wysoka jakość świadczonych usług budowlanych (usługi ciesielskie i usługi dekarskie Poznań) została wyróżniona certyfikatami „Najlepsze w Polsce” i „Najwyższa Jakość w Budownictwie”.

Najważniejszy jest dach nad głową.


Kontakt:
Reklama w tygodniku Kup DOM

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.