WGI plus

62-300 Września, ul. Szkolna 3
61 436 16 16, 723 179 649

Szmaragdowe Przedmieście

Adres:
ul. A. Gendka
Miasto:
Września
Technologia wykonania:
tradycyjna
Ilość:
60 mieszkań
Metraż:
od 31,2m² do 72,3m²
Cena:
od 3 350zł/m² do 3 700zł/m²

Opis Inwestycji

Szmaragdowe Przedmieście to doskonale położone osiedle, będące idealnym rozwiązaniem dla osób, które są zainteresowane zarówno mieszkaniem w spokojnej okolicy, jak i bliskością centrum miasta.

Dzięki korzystnym planom zagospodarowania terenu to właśnie przestronność stała się domeną naszych projektów. Realizując wizje budynków kierowaliśmy się uzyskaniem poczucia bezpieczeństwa, wygody i indywidualizmu.

Specjalnie dla naszych Klientów oferujemy możliwość własnej aranżacji pomieszczeń oraz bezpłatne wsparcie architekta, który ułatwi dostosowanie układu do własnych preferencji. Liczymy, iż zabieg ten sprawi, że lokale mieszkalne nabiorą indywidualnych walorów użytkowych oraz wyrazistego charakteru.
Wszystko razem stanowić ma całość, która będzie procentować w przyszłości. Innowacja obejmuje również dogodne warunki sąsiedztwa kluczowych i potrzebnych nam do życia miejsc, jak i położenie, które jednocześnie sprzyja dalszemu rozwojowi w wielu aspektach.

Szmaragdowe Przedmieście to połączenie klasycznej estetyki z nowoczesną architekturą. Projekt obejmuje realizację sześciu budynków mieszkalnych. Starannie zaplanowany układ zabudowy umożliwia stworzenie kameralnej wewnętrznej przestrzeni. Dziedziniec, będący sercem osiedla, zostanie wzbogacony o bezpieczny plac zabaw, współgrający ze starannie urządzoną zielenią. Wysoki standard wykończenia, indywidualnie zaprojektowane wnętrza klatek schodowych, pozbawienie barier architektonicznych oraz wyposażenie budynków w windy to elementy stanowiące ważne wyróżnienie naszej oferty.

 Galeria

 Inwestycja na mapie

 Uwagi

  • w ofercie lokale 2-poziomowe
  • wysoki standart wykonania
  • do każdego lokalu pomieszczenie przynależne w postaci skrytki lokatorskiej gratis
  • niskie koszty utrzymania
  • indywidualny system ogrzewania
 

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Strona WWW
Zródło: WGI plus i materiały własne  Dodano: 2013-09-06   
Powered by Sigsiu.NET

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.