Uwi Inwestycje S.A.

60-829 Poznań, ul.Roosevelta 18
tel. 61 8451183, fax 61 8451186

MALTA Wołkowywska

Adres:
ul.Wołkowywska 28 i 30
Miasto:
Poznań
Technologia wykonania:
tradycyjna
Ilość:
145
Metraż:
od 28m² do 125m²
Cena:

Opis Inwestycji

Osiedle Malta Wołkowyska zlokalizowane jest w atrakcyjnej dzielnicy Poznania, na Ratajach. Ta część miasta jest wyjątkowa dla mieszkańców z dwóch powodów – z jednej strony zapewnione są szereg zalet wynikających z bliskości centrum miasta i zarazem dogodne połączenia komunikacyjne z innymi dzielnicami Poznania, a z drugiej strony tuż obok znajdują się rozległe tereny zielone i rekreacyjne.

Przy ulicy Wołkowyskiej powstaną 4 budynki tworzące spójne nowoczesne osiedle MALTA WOŁKOWYSKA.

 

Budynek otwierający osiedle, to realizowany pod nazwą Malta26 budynek przy ulicy Wołkowyskiej 26, w którym powstanie około 76 mieszkań. Osiedle opierające swoją koncepcję na haśle „blisko wszystko” w pełni wpisuje się w wymagania klienta poszukującego starannie zaprojektowanych mieszkań w nowoczesnych budynkach, stanowiących integralną część tętniącego życiem miasta. Osiedle zostało usytuowane na jednej z najchętniej zamieszkiwanych dzielnic Poznania dając możliwość mieszkańcom korzystanie z uroków terenów rekreacyjnych a także pełnej infrastruktury miasta. Projektując osiedle opieraliśmy swoje założenia na najnowszych trendach urbanistycznych tworząc koncepcyjną całość świetnie wpisującą się w oczekiwania klientów.

 

Kolejne trzy budynki zostały stworzone tak, aby otaczająca je zieleń była integralną częścią osiedla a tereny wspólne nawiązywały do rekreacyjnego charakteru dzielnicy. Bogata pod kątem struktury mieszkań oferta ma odzwierciedlenie w tych trzech budynkach, w których zaprojektowaliśmy 195 mieszkań od kawalerek o powierzchni 28 m² aż do atrakcyjnych 5-pokojowych mieszkań o powierzchni 125 m².

 

Mieszkania w budynku Malta 26 zostały sprzedane na wczesnym etapie realizacji budynku. Aktualnie rezerwacji mieszkań można dokonać w budynkach B, C oraz D.

 Galeria

 Inwestycja na mapie

 Uwagi

W bliskim sąsiedztwie osiedla Malta Wołkowyska znajduje się uwielbiane przez mieszkańców i turystów Poznania Jezioro Maltańskie, które jest intensywnie wykorzystywane do uprawiania sportów wodnych i spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu, zwłaszcza w okresie wiosennym, letnim i jesiennym.

 

Taka lokalizacja mieszkaniowa jest prawdziwą perełką na mapie Poznania. Samo Jezioro Maltańskie otoczone jest zadbanymi terenami rekreacyjnymi o dużych powierzchniach, z których chętnie korzystają osoby mieszkające nie tylko na Ratajach, ale również w innych, odległych dzielnicach miasta. Okolice Malty, dzięki rozbudowanej infrastrukturze to doskonałe miejsce na rodzinne spacery, bieganie, a także na jazdę na rowerze, deskorolce czy rolkach.

 

W tym miejscu nie można nudzić ani latem ani zimą. W okresie letnim warto skorzystać z takich atrakcji jak kolejka górska, tor saneczkowy, park linowy czy największy wodny kompleks rekreacyjno-sportowy, jakim są Termy Maltańskie, natomiast zimą – spróbować swoich sił na sztucznym stoku narciarskim.

 

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Strona WWW
Zródło: Uwi Inwestycje S.A. i materiały własne  Dodano: 2019-02-12   
Powered by Sigsiu.NET

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.