PWD Sp. z o.o.

60-245 Poznań, ul.Kasprzaka 62
tel. 61 866 14 82

Marcelin Park II etap

Adres:
ul.Świerzawska 12
Miasto:
Poznań
Technologia wykonania:
tradycyjna
Ilość:
71 mieszkań
Metraż:
od 39m² do 92m²
Cena:
od 5 500zł/m² brutto

Opis Inwestycji

Marcelin Park zlokalizowany będzie przy ul. Świerzawskiej na poznańskim Grunwaldzie, w bliskim sąsiedztwie Lasku Marcelińskiego. Lokalizacja osiedla – pomiędzy ulicą Grunwaldzką a Laskiem Marcelińskim – z jednej strony pozwoli na szybki dostęp do centrum miasta, z drugiej natomiast zapewni przyszłym mieszkańcom spokój oraz bliskość terenów zielonych.

W II etapie inwestycji powstaną trzy budynki podpiwniczone wspólną halą garażową, w których znajdzie się 186 lokali mieszkalnych. W ramach drugiego etapu inwestycji Marcelin Park będą oferowane mieszkania o powierzchniach od 27m² do 92 m², które w ramach wskazanej ceny wykończone zostaną w standardzie „pod klucz” oraz przekazane nabywcy wraz z przynależnym miejscem parkingowym w podziemnej hali garażowej.

Wszystkie lokale posiadać będą balkony, a mieszkania parterowe tarasy wraz z przyległymi ogródkami. Budynki o ciekawej architekturze posiadać będą zróżnicowaną wysokość od 6 do 8 pięter i wyposażone zostaną w cichobieżne windy. W części klatek znajdą się również komórki lokatorskie.

Zakończenie budowy II etapu planowane jest na III kwartał 2017 roku.

 Galeria

 Inwestycja na mapie

 Uwagi

Wykończenie „pod klucz” + miejsce w hali garażowej w cenie.

 

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Strona WWW
Zródło: PWD Sp. z o.o. i materiały własne  Dodano: 2016-05-18   
Powered by Sigsiu.NET

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.