Echo Investment

61-612 Poznań, Os. Małe Naramowice Rynek, ul. Rubież 14/44
tel. 61 82 44 701, 61 82 44 702

Osiedle Jaśminowe

Adres:
ul. Karpia/Sielawy
Miasto:
Poznań
Technologia wykonania:
technologia tradycyjna
Ilość:
89
Metraż:
od 28m² do 98m²
Cena:
od 5 451zł/m² do zł/m²

Opis Inwestycji

Osiedle Jaśminowe to zespół 14 kameralnych budynków wielorodzinnych wraz z wewnętrzną komunikacją, placami zabaw i miejscami odpoczynku. Starannie dobrana zieleń, elementy małej architektury i wspólna przestrzeń rekreacyjna podkreślają przyjazny charakter osiedla.
Szeroki wybór mieszkań o zróżnicowanych wielkościach pozwala na realizację indywidualnych i oryginalnych pomysłów na zagospodarowanie przestrzeni. Osiedle przystosowane zostanie do osób niepełnosprawnych.

W celu zachowania komfortu akustycznego i minimalizowania hałasu, od strony głównych dróg dojazdowych oraz w narożnikowej części osiedla projektanci zlokalizowali miejsca parkingowe, wykorzystując je jako bufor akustyczny.

Osiedle wyposażone będzie w nowoczesny system monitoringu składający się z kilkudziesięciu wysokiej jakości kamer. Nad bezpieczeństwem przyszłych mieszkańców czuwać będzie całodobowa ochrona. Specjalny system oświetlenia zewnętrznego obejmuje teren całego osiedla.

Wszystkie mieszkania na Osiedlu Jaśminowym wyposażone będą w antywłamaniowe drzwi wejściowe.

 Galeria

 Inwestycja na mapie

 Uwagi

  • kameralna zabudowa z windami, osiedle chronione i monitorowane
  • I ETAP MIESZKANIA GOTOWE DO ODBIORU
Standard.pdf
683 kB

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Strona WWW
Zródło: Echo Investment i materiały własne  Dodano: 2013-07-07   
Powered by Sigsiu.NET

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.