Ataner Sp. z o.o.

61-896 Poznań, ul.Towarowa 35
tel. 61 8594001, fax 61 8594005

Nowy Marcelin II

Adres:
ul. Marcelińska 94B
Miasto:
Poznań
Technologia wykonania:
tradycyjna
Ilość:
219 mieszkań
Metraż:
od 30,4m² do 85,2m²
Cena:
od 5 711zł/m² brutto

Opis Inwestycji

Nowy Marcelin zaprojektowany został w bezpośrednim sąsiedztwie wybudowanego przez Ataner Sp. z o.o. Osiedla Marcelin. Zespół mieszkaniowy Nowy Marcelin składać się będzie z trzech monitorowanych osiedli z portierniami ochrony, bezpiecznymi placami zabaw dla dzieci i podziemnymi halami parkingowymi dla samochodów osobowych oraz dla rowerów.

Wybudowane zostanie również centrum sportowe. Wewnętrzna część każdego z osiedli przeznaczona zostanie tylko dla mieszkańców i zagospodarowana będzie placami zabaw oraz ozdobną zielenią. Budynki o zróżnicowanej wysokości od trzech do dziesięciu pięter wyróżniać się będą ciekawą architekturą. Zaprojektowano tu dobrze doświetlone mieszkania, z przestronnymi balkonami.

Pierwszy etap osiedla Nowy Marcelin składać się będzie z trzech budynków, o wysokości od III do VIII pieter. Zakończenie tego etapu inwestycji jest przewidziane na drugą połowę 2017 r.

 Galeria

 Inwestycja na mapie


Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Strona WWW
Zródło: Ataner Sp. z o.o. i materiały własne  Dodano: 2015-12-20   
Powered by Sigsiu.NET

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.