Agencja Inwestycyjna Sp. z o.o.

61-777 Poznań, ul.Woźna 9
tel. 61 8533231, 61 8532298

Mieszkania

Adres:
os.St.Batorego 41a
Miasto:
Poznań
Technologia wykonania:
tradycyjna
Ilość:
40 mieszkań
Metraż:
od 41m² do 65m²
Cena:
od 5 900zł/m² do zł/m²

Opis Inwestycji

Inwestycja zostanie zrealizowana na osiedlu Stefana Batorego 41A, na poznańskim Piątkowie. Osiedle posiada pełną infrastrukturę publiczną (szkoły, poczty itp.) jak i handlowo-usługową (TESCO, banki itp.) Największym atutem tej lokalizacji jest bezpośrednie sąsiedztwo terenów zielonych, w tym Rezerwatu Przyrody Żurawiniec Park, oraz bliskość transportu miejskiego. Do trasy szybkiego tramwaju, którzy szybko zabierze Państwa do centrum Poznania, można dojść w zaledwie kilka minut. Lokalizacja umożliwia również szybki dostęp do Kampusu Uniwersyteckiego na Morasku (autobusy 87 oraz 98), przez co jest chętnie wybierana przez osoby poszukujące mieszkań pod wynajem.

Cała inwestycja zostanie ogrodzona, a dla najmłodszych został zaprojektowany plac zabaw. Wszystkie mieszkania zostaną wyposażone w balkony, loggie, tarasy lub tarasy na dachu. We wszystkich klatkach została zaprojektowana winda zjeżdżająca do poziomu hali garażowej. W hali garażowej miejsce znajdzie 91 samochodów, jak również przewidzieliśmy 18 piwnic oraz kilka pomieszczeń do wspólnego użytku. Na zewnątrz zaprojektowanych zostało ok. 30 miejsc postojowych.

 Galeria

 Inwestycja na mapie

 Uwagi

  • atrakcyjna lokalizacja przy Rezerwacie Żurawiniec
  • blisko kampus UAM i szybki tramwaj
  • doskonała inwestycja na wynajem, małe mieszkania 1, 2 i 3 pokojowe, windy, hala garażowa, teren zamknięty
  • plac zabaw
  • mieszkania gotowe

Pozostałe inwestycje

 

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Strona WWW
Zródło: Agencja Inwestycyjna Sp. z o.o. i materiały własne  Dodano: 2011-05-25   
Powered by Sigsiu.NET

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.