Viller sp. z o.o.

62-090 Rokietnica-Kobylniki, ul. Działkowa 23
tel. 61 667 58 88, fax 61 848 26 05

Domy z Klasą

Adres:
ul. Klonowa 20
Miasto:
Kobylniki
Technologia wykonania:
tradycyjna
Ilość:
2
Metraż:
124,5m²
Cena:
informacja u dewelopera

Opis Inwestycji

Oferowane "Domy z Klasą" budowane są na gruntach, które zgodnie z Miejscowych Szczegółowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego gminy Rokietnica wejdą w skład dość dużego osiedla mieszkaniowego na około 400 domów. Na terenie tego, w przyszłości jednego z najnowocześniejszych w okolicach Poznania osiedla przewidziane są tereny pod działalność usługową i rekreacyjną, przeznaczoną wyłącznie na potrzeby jego mieszkańców. Poza tym już obecnie każdy z mieszkańców może w 15 minut dojechać do nowoczesnej krytej pływalni, która jest usytuowana w leżących prawie na pograniczu przepięknej Puszczy Noteckiej Szamotułach.

Kobylniki (gm. Rokietnica) to miejscowość położona zaledwie 15 kilometrów od centrum Poznania, (z którym zresztą bezpośrednio graniczy). W pobliżu Kobylnik znajduje się między innymi gmina Tarnowo Podgórne, największy w okolicach Poznania market (oddalony o 3 minuty jazdy samochodem), oraz przede wszystkim największe obok Poznania Jezioro Kierskie.

 Galeria

 Inwestycja na mapie

 Uwagi

Domy w zabudowie bliźniaczej z garażem, elewacja z cegły klinkierowej. Stan deweloperski, trawniki, parkingi, inwestycja zakończona.

 

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Strona WWW
Zródło: Viller sp. z o.o. i materiały własne  Dodano: 2013-05-17   
Powered by Sigsiu.NET

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.