Przedsiębiorstwo A. Grzegorczyk Sp. z o.o.

61-838 Poznań, ul. Wrocławska 25a
tel. 61 851 02 27, kom.: 501 295 583, 502 302 401, 502 302 366, fax 61 855 15 24

Osiedle Kameralne II

Adres:
ul. Gospodarska
Miasto:
Poznań
Technologia wykonania:
tradycyjna
Ilość:
9 domów
Metraż:
od 108m² do 119m²
Cena:
485 200 zł z działką

Opis Inwestycji

Osiedle zlokalizowane jest w Poznaniu w klimatycznej, willowej dzielnicy Szczepankowo, przy ul. Gospodarskiej. W sąsiedztwie znajduje się nowa zabudowa mieszkaniowa oraz lokalne centrum z zespołem szkół, służbą zdrowia, pocztą, bankami, licznymi sklepami i dużymi dyskontami spożywczymi. Nieco dalej zlokalizowane jest centrum handlowo – usługowe: M1, Ikea i Cinema City Kinepolis. Przy osiedlu znajduje się przystanek autobusowy miejskiej linii nr 54, 62 i 244 kursujący do ronda Rataje. Lokalizacja umożliwia szybki dojazd do centrum Poznania. Szybko można też wjechać na autostradę A2, którą razem z trasą S11, można traktować jako obwodnicę Poznania.

Osiedle stanowić będzie kompleks prawie czterdziestu budynków z utwardzonymi drogami i oświetleniem. Proponujemy nowe projekty domów wolnostojących z garażami, o atrakcyjnej stylizacji z elementami drewna i cegły. Część została już wybudowana i jest zamieszkała. Kolejna jest w budowie. Oferowane nowe domy wolnostojące z garażami dobudowanymi do budynku, zaprojektowane zostały w kilku wersjach, o zróżnicowanych powierzchniach od 104 do 120 m.kw. Poza nią posiadają około 15 m.kw nad garażem, które można wykorzystać na cele magazynowe.

Domy są przestronne i funkcjonalne, z dużą ilością światła w pomieszczeniach i z pełną wysokością pomieszczeń na piętrze. Projektowane były jako cztero lub pięcio-pokojowe, jednak z możliwością zmiany układu pomieszczeń. Wysoka jakość materiałów i energooszczędność gwarantują niskie koszty eksploatacji. Dodatkowy atut to brak czynszu i wspólnoty, dzięki pełnej własności działki i domu.

Wszystkie garaże wybudowane są bezpośrednio przy bocznej granicy działki, a jednocześnie połączone z domem. Na sąsiedniej działce zabudowa odpowiada lustrzanemu odbiciu, tak, że garaże usytuowane są obok siebie. Każdy posiada własne, oddzielne ściany nośne. Dzięki tej zasadzie uzyskano ładny, duży ogród za domem. Całość w atrakcyjnej i bardzo konkurencyjnej cenie, nawet w stosunku do ceny poznańskich apartamentów.

 Galeria

 Inwestycja na mapie

 Uwagi

  • specjalna oferta kredytowa marża 1,2 % !
  • stan deweloperski

Pozostałe inwestycje

 

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Strona WWW
Zródło: Przedsiębiorstwo A. Grzegorczyk Sp. z o.o. i materiały własne  Dodano: 2014-03-18   
Powered by Sigsiu.NET

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.