Przedsiębiorstwo A. Grzegorczyk Sp. z o.o.

61-838 Poznań, ul. Wrocławska 25a
tel. 61 851 02 27, kom.: 501 295 583, 502 302 401, 502 302 366, fax 61 855 15 24

Osiedle Kameralne

Adres:
ul. Glebowa
Miasto:
Poznań
Technologia wykonania:
tradycyjna
Ilość:
17 domów
Metraż:
od 108m² do 153m²
Cena:
521 300 zł z działką

Opis Inwestycji

Osiedle „Kameralne” położone jest w Poznaniu przy ul. Glebowej. Wkomponowane jest w zagospodarowaną, willową i centralną część Szczepankowa. W sąsiedztwie występuje nowa i starsza zabudowa jednorodzinna. Jednak niepowtarzalny klimat tego miejsca tworzą rezydencjonalne wille, bujna zieleń ogrodów, licznie występujący starodrzew, szerokie lipowe i akacjowe aleje.

Dzieci, bez konieczności dowożenia samochodem, mogą dojść bezpieczną drogą z chodnikiem do pobliskiego zespołu szkół. Przy nim znajduje się lokalne centrum ze służbą zdrowia, bankiem, pocztą, usługami i handlem oraz dyskontem spożywczym. Nieco dalej zlokalizowane jest centrum handlowo – usługowe: M1, Ikea i Cinema City- Kinepolis. Zaledwie 300 metrów od osiedla znajduje się przystanek autobusowy linii nr 54, 66 i 244, kursujący do ronda Rataje.

Część domów jest już zamieszkała. Kolejne są w budowie. Budynki architekturą nawiązują do willowej zabudowy śródziemnomorskiej. Wysokie, przysadziste, dwukondygnacyjne budynki wolnostojące, z pomieszczeniami bez skosów na piętrze, prawie płaskie, kryte dachówką dachy kopertowe, komponują się z jasnymi, pastelowymi elewacjami i składają się na luksusowy charakter zabudowy. Drewniana podbitka i okna w kolorze drewna nadają całości prestiżu. Każdy dom posiada garaż dobudowany do głównej bryły budynku, umieszczonego centralnie na działce. Garaże dochodzą do bocznej granicy działki, gdzie stykają się z garażem sąsiedniego dom. Posiadają własne ściany nośne.

Kupujący mogą wybierać spośród kilku projektów domów wolnostojących, na dowolnej działce w osiedlu. Ich powierzchnie użytkowe wynoszą od 105 do 150 m.kw. W niektórych, oprócz tego metrażu, można korzystać z typowo magazynowej powierzchni nad garażem, co zwiększa całkowitą powierzchnię o około 15 m.kw. Podstawowe wersje projektów zakładają od czterech do nawet sześciu pokoi. Układ pomieszczeń może zostać dopasowany do indywidualnych potrzeb. Domy są energooszczędne i funkcjonalne, o niskich kosztach utrzymania. Nie ma czynszu ze względu na pełną własność działki i domu.

 Galeria

 Inwestycja na mapie

 Uwagi

  • specjalna oferta kredytowa marża 1,2 % !
  • drogi z kostki
  • blisko szkoły, sklepy, usługi

Pozostałe inwestycje

 

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Strona WWW
Zródło: Przedsiębiorstwo A. Grzegorczyk Sp. z o.o. i materiały własne  Dodano: 2014-03-18   
Powered by Sigsiu.NET

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.