Przedsiębiorstwo A. Grzegorczyk Sp. z o.o.

61-838 Poznań, ul. Wrocławska 25a
tel. 61 851 02 27, kom.: 501 295 583, 502 302 401, 502 302 366, fax 61 855 15 24

Osiedle Przyjazne

Adres:
ul. Dobra
Miasto:
Skórzewo
Technologia wykonania:
tradycyjna
Ilość:
10 domów szeregowych
Metraż:
od 64m² do 90m²
Cena:
281 600 zł z działką

Opis Inwestycji

Osiedle położone jest w pobliżu Ławicy w dynamicznie rozwijającym się Skórzewie, w zachodniej części Poznania. Ma dogodną lokalizację, po dwóch kilometrach można wjechać na trasę S11 – obwodnicę Poznania, połączoną z autostradą A2. Szybkie połączenie komunikacyjne z centrum miasta, również autobusowe, bliskość szkół, przedszkoli, służby zdrowia, usług oraz punków handlowych, w tym dużych dyskontów spożywczych, stwarza bardzo wygodne miejsce do mieszkania. W sąsiedztwie znajdują się: nowoczesne gimnazjum, przedszkole, boisko Orlik oraz nowe domy jednorodzinne.

Czystą i ekologiczną lokalizację doceniło już wielu, gdyż osiedle jest w znacznej części zamieszkałe. Budowane są jego kolejne etapy. Wśród zabudowy przewidziane są tereny zieleni oraz place zabaw dla dzieci. Atrakcyjna i nowoczesna architektura budynków szeregowych łączy w sobie estetykę, funkcjonalność i energooszczędność. Nie ma wspólnoty, ani czynszu, płacimy tylko za media. Każdy dom posiada własną działkę. Pomieszczenia są jasne, na piętrze mają pełną wysokość, a każdy dom ma osobne ściany nośne, co gwarantuje izolację akustyczną od sąsiadów.

Mieszka się tu bezpiecznie, jednak, dodatkowo na życzenie, instalujemy alarm z możliwością podłączenia do stałego monitoringu oraz rolety zewnętrzne w oknach.

Oferujemy do sprzedaży dwukondygnacyjne segmenty skrajne oraz środkowe o metrażach od 64 m.kw. do 93 m.kw. powierzchni użytkowej, z trzema lub czterema pokojami. Poszukującym większych działek polecamy segmenty skrajne, sąsiadujące tylko z jednym budynkiem. Wewnątrz istnieje możliwość ustalenia własnego układu pomieszczeń.

 Galeria

 Inwestycja na mapie

 Uwagi

  • specjalna oferta kredytowa marża 1,2 % !
  • stan deweloperski
  • drogi z kostki, zieleń, oświetlenie uliczne, plac zabaw

Pozostałe inwestycje

 

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Strona WWW
Zródło: Przedsiębiorstwo A. Grzegorczyk Sp. z o.o. i materiały własne  Dodano: 2014-03-18   
Powered by Sigsiu.NET

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.