Poz Inwest Sp.z o.o. Spółka Komandytowa

62-052 Komorniki, Os. Parkowe ul. Wrzosowa 1a/3
tel. 61 8107680, 600915 174

Osiedle Parkowe

Adres:
ul. Jaśminowa
Miasto:
Komorniki
Technologia wykonania:
tradycyjna ceramiczna
Ilość:
10 mieszkań
Metraż:
od 74m² do 92m²
Cena:
od 3 872zł/m² Promocja

Opis Inwestycji

Firma "POZ INWEST" Sp. z o.o. powstała w 2001 roku.Głównym założeniem Spółki było przygotowanie działalności deweloperskiej na profesjonalnym poziomie. W pierwszych latach działalności spółka przygotowywała solidne podstawy do rozpoczęcia budowy osiedla. Szczególny nacisk postawiono na stabilną sytuację finansową i uregulowane prawo własności do gruntów na których będą powstawały inwestycje, bez obciążeń hipotecznych oraz z wysokim standardem wykonania budynków.

Po kompleksowym przygotowaniu w roku 2004 Spółka przystąpiła do realizacji projektu "Osiedla Parkowego" w Komornikach  zlokalizowanego u zbiegu ulic Komornickiej i Żabikowskiej na terenie o powierzchni 7,9 ha. Grunty na których prowadzona jest inwestycja wolne są od jakichkolwiek obciążeń hipotecznych i mają uregulowane prawo własności.

Dynamiczny rozwój infrastruktury w Gminie Komorniki, doskonały węzeł komunikacyjny z bardzo dobrym dojazdem do centrum Poznania, bliskość centrum handlowo usługowego oraz lokalizacja w pobliżu Wielkopolskiego Parku Narodowego zapewniają przyszłym mieszkańcom wygodę i dobry mikroklimat.

"Osiedle Parkowe" jest projektem rozwojowym. W planach firmy znajduje się kilka etapów budowy tego osiedla. Stworzony w ten sposób kompleks stanowić będzie jeden z atrakcyjniejszych terenów mieszkalnych w rejonie południowego Poznania.

 Galeria

 Inwestycja na mapie

 Uwagi

  • mieszkania dwukondygnacyjne w zabudowie szeregowej i bliźniaczej z ogródkiem, wysoki standard wykończenia

Pozostałe inwestycje

 

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Strona WWW
Zródło: Poz Inwest Sp.z o.o. Spółka Komandytowa i materiały własne  Dodano: 2016-02-12   
Powered by Sigsiu.NET

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.