Oceanic Sp. z o.o. S.K.

60-189 Poznań, ul. Bukowska 237
tel. 61 842 07 58

Osiedle Radosne

Adres:
ul. Świerkowa
Miasto:
Czmoń
Technologia wykonania:
tradycyjna ceramiczna
Ilość:
30 mieszkań - I etap
Metraż:
od 65m² do 74,64m²
Cena:
199 500 zł

Opis Inwestycji

Nowe Osiedle Radosne w Czmoniu już powstaje. Oferujemy Państwu mieszkania w budynkach dwukondygnacyjnych w zabudowie szeregowej zaskakujących nowoczesną architekturą. Każdy etap inwestycji wyróżnia się odmienną stylistyką, współgrającą jednak z pozostałymi częściami osiedla. Ta różnorodność sprawia, że inwestycja jest ciekawa i pozbawiona monotonii. Wykonane z dbałością o każdy detal budynki urzekają kameralnym charakterem oraz pięknymi ogrodami i tarasami.

W pierwszym etapie na Osiedlu Radosnym powstaje 15 domów dwukondygnacyjnych w zabudowie szeregowej z mieszkaniami o powierzchni 65 m² i 74,64 m². Przynależne do każdego z mieszkań są ogrody od 75,50 m² do 124,54 m² i miejsca parkingowe. Każdy dom ma własną barwę, która nadaje mu unikalny charakter. Identyfikuje ona budynek na zewnętrznej elewacji.

Całość osiedla, budowana jest w czterech etapach: 150 mieszkań, punkty usługowe, przedszkole oraz place zabaw. Rozpoczęcie pierwszego etapu planujemy w pierwszym kwartale 2014r, a zakończenie na początku roku 2015.

Czmoń to miejscowość otoczona lasami, która staje się miejscem wypoczynku dla wielu rodzin aglomeracji poznańskiej spragnionych po pracy ciszy i spokoju. Położona 28 km na południowy- wschód od Poznania z bardzo dobrym dojazdem, który z centrum Poznania zajmuje ok. 20 minut trasą szybkiego ruchu S-11. W bliskim otoczeniu powstało Osiedle Pod Kórnikiem, na którym planowane są punkty handlowe i przedszkole.

 Galeria

 Inwestycja na mapie

 Uwagi

 

 

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Strona WWW
Zródło: Oceanic Sp. z o.o. S.K. i materiały własne  Dodano: 2013-04-03   
Powered by Sigsiu.NET

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.